Новини Бюро

Правильна спланована стратегія дій захисту на стадії досудового розслідування, запорука вирішення справи на користь клієнта (на практиці реальних кейсів), або про «білі смуги» у кримінальному процесі.

Як всім відомо, завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

Хто з нас не чув різні висловлювання про те, що все наше життя смугасте. Смуга (полоса) чорна, смуга біла, такий собі неминучий цикл, від якого нікуди не дінешся і не сховаєшся.

Хто з нас не бував у цих чорних смугах? Ну нічого не клеїться, з усіх боків «навалюються» проблеми, одна за одною, тільки встигай реагувати. А потім, бац – і все владналось. І куди все пішло? Чому в один час відразу все, а потім, нічого?

Історія одного клієнта бюро дійсно схожа на затяжну «чорну смугу», результатом якої стало пред’явлення обвинувачень по двом статтям Кримінального кодексу України (ч. 1 ст. 388, ч. 2 ст. 212).

Чи буває в нашій країні, що «чорні смуги» в обвинуваченнях у вчинені кримінальних караних діянь можу «розсмоктатись» і перетворитись у «білу смугу»? Напевно ні, якщо вважати та очікувати, що саме «біла смуга» настане сама по собі і бути в бездіяльності до оточуючих обставин.

Благо, саме цей клієнт бюро, відноситься до протилежної когорти людей, які дбають про закінчення «чорних смуг» і здійснюються для цього активні дії.

А ми, як захист, спробували подбати, щоб в конкретній ситуації для клієнта «біла смуга» неминуче настала.

Протягом 2019 року, адвокатам бюро вдалось звільнити клієнта від призначеного судом покарання http://reyestr.court.gov.ua/Review/82301324 та звільнити від кримінальної відповідальності http://reyestr.court.gov.ua/Review/86196568, у двох окремих судових провадженнях.

Саме такий результат, який можна вважати вдалим для клієнта, вдалось досягнути через чітко сплановану тактику і стратегію дій захисту саме на стадії досудового розслідування, що як і в першому так і в другому випадку, не дало можливості органам досудового розслідування здійснити перекваліфікацію у більш тяжкі статті КК.

Далі, сукупність напрацьованих знань та навичок і отримання бажаного результату для клієнта уже на стадії судового розгляду.

Дійсно, циклічність «смуг» однозначно існує, але в кримінальному процесі вона нерозривно пов’язана з його стадіями та діями ваших захисників.

Сподіваємось, для «цього» клієнта 2020 рік принесе циклічність білого кольору і вже без його зв’язку з кримінальними провадженнями, як і для всіх інших.

У іншому разі, контакти бюро на нашому сайті.

З Наступаючим Новим Роком, Друзі)