СУПРОВІД ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТІВ

Інтереси та потреби клієнтів для нас головний пріоритет.

Завжди робимо більше для досягнення мети.

Виявляємо ризики для наших клієнтів, перш ніж вони стануть для них проблемою.

Ми – це той результат, котрий ми створюємо кожен день.

292
Реалізованих проектів в реєєстрації юр.осіб, забудов, торгових марок, кооперативів, IT проектів
87%
Судових рішень прийнято на користь наших клієнтів за весь час роботи адвокатського бюро
425
Повернутих ділянок землі, нерухомості, вилученого під час обшуків майна
Про компанію
«Збіглей та Партнери»

Послуги компанії традиційно сфокусовані на реалізації проектів в сфері нерухомості та будівництві, банківському секторі, фінансах і податковому праві, окремих практиках інтелектуальної власності, захисту від кримінального переслідування, розшуку втрачених активів.

Виділятися з-поміж інших адвокатських об’єднань, на нашу думку, нам дозволяє здатність “Zbihlei and partners” знаходити нові рішення, виконувати їх на високому рівні якості.

Зростання наших клієнтів – один з найважливіших наших орієнтирів, ми намагаємось відіграввати істотну роль в розвитку бізнес-процесів наших клієнтів. В той же час, ми розуміємо складність та специфіку ведення бізнесу в Україні.

Команда Бюро успішно захищає інтереси клієнтів як в Україні, так і за кордоном. Ми надаємо підтримку в супроводі та оцінці перспектив судових справ, консультуючи не тільки локальний бізнес але й іноземних клієнтів у питаннях взаємодії з національними органами державної влади та партнерами в Україні.

Наша команда напрацювала значний досвід вдалого ведення справ у захисті інтересів компаній в складних судових спорах і зазвичай виступає координатором в них. Окремі судові справи стали прецедентами, якісно вплинувши на систему ведення бізнесу в окремій області та у сприятливому для наших клієнтів напрямку.

Перелік наших послуг

До списку послуг бюро відносяться майнові, комерційні, фінансові та інші спори. Досвід та навички нашої команди гарантують захист інтересів клієнта у суді завдяки персональному супроводі та уважності до всіх деталей справи.

Нерухомість, будівництво

Персональний супровід власників активів, компаній, девелоперів та  інвесторів в сфері управління, володіння, розпорядження та користування нерухомістю

Банкрутство, ліквідація

Ми пропонуємо нашим клієнтам різноманітні стратегії та оптимальний план дій щодо вирішення ситуації з проблемними активами

Врегулювання комерційних спорів

Команда 'Zbihlei and partners' неодноразово та успішно виступала в ролі посередника у конфліктних ситуаціях між клієнтами та їхніми контрагентами. 

FORENSIC та дотримання етики бізнесу

Перевірка та допомога бізнесу в питаннях, пов’язаних з веденням діяльності згідно антикорупційного законодавства.

Crime Due Diligence

Наші фахівці надають допомогу в загальному управлінні процесу з придбання або продажу бізнесу або окремих послугах на будь-якому з етапів угоди.

Інші послуги

  • Кримінал
  • Податкове та митне право
  • Міжнародна практика
  • Податкові спори
  • Цивільні справи
  • Господарські справи
Останні дописи нашого блогу
Новини Бюро
09.09.2021року Житомирський апеляційний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу прокурора, а рішення суду першої інстанції про закриття кримінального провадження відносно клієнта бюро, – без змін!

09.09.2021року Житомирський апеляційний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу прокурора, а рішення суду першої інстанції про закриття кримінального провадження відносно клієнта бюро, – без змін! Нагадаємо, що 14.05.2021року командою адвокатського бюро Zbihlei&Partners (www.zbihlei.com) було отримано судове рішення про закриття кримінального провадження у зв’язку із закінченням (спливом) строку досудового розслідування визначеного ст. 219 КПК України, у...

ЧИТАТИ >
Новини Бюро
Оскарження санкцій РНБО

Верховний Суд відкрив провадження у справі за позовом клієнта бюро до Президента України, РНБО та СБУ про визнання протиправним та нечинним Указу Президента України від 03 квітня 2021року №140/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 02 квітня 2021року «Про застосування персональних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». У відповідача витребувано докази, що...

ЧИТАТИ >
Новини Бюро
«…Цар, який наповнює свою скарбницю майном підданих, подібний до того, хто маже дах свого будинку глиною, взятою з-під його фундаменту…» Ас-Самарканді

        Цей допис не про історію успіху адвокатського бюро чи про долю клієнта. На нашу думку, цей допис про правовий нігілізм та відношення до громадян зі сторони  державних органів та чиновників на прикладі конкретної справи ДФС (https://www.facebook.com/SFSofUkraine/) . Цей допис про стиль та методи роботи за якими інтереси громадян ніхто не враховує....

ЧИТАТИ >
Наші контакти

03028, Україна, місто Київ,
Стратегічне шосе, 16, офіс 208

+38(044) 594-95-67
+38(067) 409-06-52